GenelPC

Detroit: Become Human PC Platformuna Geliyor !

Birçok oyuncunun merakla PC platformuna çıkmasını beklediği Detroit: Become Human sonunda resmi bir tarihe kavuştu. Oyunun çıkma tarihi 12 Aralık 2019 olarak açıklandı.

Oynayanın hayran kaldığı, izleyenin bir an önce bilgisayarlara da çıksın dediği Detroit: Become Human’ın PC için ne zaman çıkacağı bugüne kadar bilinmiyordu fakat PlayStation 4 platformunda müthiş yorumlar alan oyunun geliştiricisi Quantic Dream, oyunun 12 Aralık 2019’da bizlerle olacağını açıkladı.

Become Human
Become Human

Detroit’te bulunan ve yapay zeka olarak adlandırdığımız robotlar, oyun içinde Android olarak adlandırılıyor. Bu Androidler, öyle geliştirilmişler ki artık insanoğlunun tüm işlerini köle gibi yerine getiriyor olmuşlar. Toplum da Androidleri birer köle olarak görmeye başlamış.

Androidlerin tüm işleri yerine getirdiği bir dünyada hâliyle işsizlik de artmış. Bunun sonucunda insanlar, Androidleri hor görmeye ve onlara tepki göstermeye başlamış. Bizim de hikâyemiz, bir Android’in gözünden devam ediyor ve oyunda yaptığımız her seçimle bir robotu kontrol ediyoruz.

Become Human
Become Human

Detroit Become Human PC Sistem Özellikleri Neler ?

Minimum Sistem Önerileri:
  • Windows 10 (64bit)
  • İşlemci:Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz veya AMD FX-8350,4.2 GHz (Minimum 6-8 mantıksal çekirdek tavsiye edilir)
  • Bellek:8GB RAM
  • Ekran Kartı:Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD Radeon HD 7950
  • Video RAM:3GB veya daha fazlası
Maksimum Sistem Önerileri:
  • Windows 10 (64bit)
  • İşlemci:i5-8400 @ 2.8GHz veya Ryzen 5 1600
  • Bellek:16GB RAM
  • Ekran Kartı:Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 olarak bizlere duyuruldu.

Böyle bir konuya sahip oyunu duyan kimsenin bu oyunu merak etmeyeceğini söyleyemeyiz. Gelecekte yapay zekânın yaygınlaşmasıyla bizi neler bekliyor, en azından bu sorunun cevabını almak için bir bakış açısına sahip oluyoruz. Detroit: Become Human yarın siz oyunculara sunulmasını bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mert Gökçe

19 Yaşında.Okuyor.Birden fazla oyunu oynayarak merak duygusu içerisinde ve mobile oyunlar ilgisinde.Favori oyunu Player Unknowns Battle Grounds Mobile ve League Of Legends Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve masa tenisine ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı