CSGOESPOR

Demise eXTREMESLAND 2019 Asya Finalleri’ne gitmeye hak kazandı !

Demise takımı, Exile Gaming’de gerçekleşen ZOWIE eXTREMESLAND 2019 Orta Doğu elemelerinde göstermiş olduğu üstün başarılar göstermiştir.

Turnuvayı birinci olarak tamamlayan temsilcimiz takımı, 14 – 17 Kasım tarihleri arasında Şangay’da gerçekleşecek olan ana etkinliğe katılmaya hak kazanmıştır.

27-28 Eylül’de Dubai de gerçekleşen organizasyona B grubunda başlayan temsilcimiz, grup aşamasında oynadığı iki karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldı.

Play-off aşamasında B grubunda yer alan temsilcimiz, Divine Vendetta ve Portal Blue ile karşılaştı. Bu karşılaşmalar BO1 formatında yapılmıştır ve Portal Blue takımını 16 – 2 yenerken, Divine Vendetta’ yı da 16 – 12 malup ederek adını yarı finale yazdırmıştır.

Demise

Play-off aşamasında A grubunun birincisi Darkside ile oynayan temsilcimiz, Vertigo haritasında 16 – 10, Dust2 harisında ise 16 – 12 kazanarak 2 – 0 lık galibiyetle adını finale yazdırmıştır.

Temsilcimiz finale çıkarak eXTREMESLAND 2019 Asya Finalleri’ne direkt davet hakkına sahip olmasına rağmen, çok üstün başarılar gösterek finalde ise Yalla takımını Nuke haritasında 16 – 6 ve İnferno haritasında 16 – 8 gibi skorlar ile rakibini rahat bir şekilde yenmiştir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mete Ertaş

23 yaşında, Adnan Menderes Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisi. Daha önce HWA'da yazarlık yapmış şu an ise Wita TV'nin oluşumundan beri yöneticilerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı