CSGO
Trend

CS:GO’YA YENİ OPERASYON GELİYOR!

Bütün Counter Strike Global Offensive severlerin yıllardır beklediği ve merak ettiği konu olarak karşımıza yeni operasyon çıkıyor. Peki Hidra Operasyonuna kadar yılda en az bir kez yeni operasyon çıkaran Valve neden uzunca bir süredir yeni operasyon çıkarmıyor?

Bu konuda bir bilgimiz yok ancak sizlere yeni operasyonun müjdesini verebiliriz. Evet yanlış duymadınız Valve bir süredir yeni operasyon üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz güncellemeyle CS:GO’ya eklenen yeni dosyalar bu konuyu kanıtlar nitelikte.

Ve sizleri heyecanlandıracak diğer bir haberimiz ise yeni operasyonda Hidra Operasyonu’nda da gördüğümüz story modunun olacak olması. Yeni operasyonda eşli olarak oynanacak, büyük bir haritaya sahip olacak ve Cs:Go’nun nasıl ortaya çıktığıyla ilgili ipuçları barındıran bir story modu görevi olacak.

CS:GO

Operasyonun isminin ne olacağını henüz bilmesek de operasyonla birlikte oyuna eklenecek olan iki yeni haritayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

İlk haritamız GRIND isimli harita ve tanıtım videosu tam olarak burada!

İkinci haritamızın ismi ise Import ve haritadan görseller karşınızda!

Yeni operasyonun oyuna eklenme tarihinin ise Ekim ayı olacağını tahmin ediyoruz çünkü Valve’ın başlattığı 20. yıla özel skin tasarlama yarışması 19 Eylül’de sona erecek ve ardından Valve’ın seçtiği skinler bir kasa içerisinde toplanıp oyuna eklenecek. Ve bu kasanın eklenme tarihinin Ekim ayı olacağını düşünüyoruz. Hepinizin bildiği gibi dostlarım “Her yeni operasyon, yeni bir kasa da içerir.”

Oyunlu haberlerde görüşmek üzere.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

3 Yorum

    1. Güzel yorumlarınız için ben teşekkür ederim. Severek izlediğim birinden bunları duymak tam bir motivasyon kaynağı. Mutlu günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı