HaberlerOyun İncelemePC

Crysis 4 Gelebilir !

Oyun dünyasına oldukça farklı bir soluk getirmeyi başaran Crytek şirketinin oyun serisi olan Crysis dördüncü oyunu ile sahalara geri dönebilir. Gündeme bomba gibi düşen haber, şirketin resmi instagram hesabından paylaştıkları yeni yıl gönderisi ile gerçekleşti.

İşte Heyecan Yaratan O Gönderi

Crysis Oyun Serisi

Gönderide Crysis serisine ait bir fotoğraf kullanılmış durumda. Serinin son oyunu olan Crysis 3, 19 Şubat 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. Altı yıldır Crysis serisine ilişkin hiç bir açıklama yapılmamıştı.

crysis 4
Crysis 3 oyununa ait bir görsel

Hunt:Showdown Oyunu İle Başarı Yakalamışlardı

Şirket en son Hunt: Showdown oyununu çıkarmıştı. Oyun steam üzerinde günlük on bin oyuncu sayısına ulaşabiliyor. Ayrıca bu yılın steam platformunda en çok satan oyunlar kategorisinde kendisine yer bulmayı da başarmış durumda.

hunt showdown ile ilgili görsel sonucu
Hunt: Showdown oyununa ait bir görsel

Hepimizin bildiği gibi Crytek şirketi, Cevat Yerli’nin görevini kardeşleri Fuat Yerli ve Avni Yerli’ye devretmesinden sonra sıkıntılı günler geçirmeye başlamış ve küçülme kararı almaya karar vermişlti.

Crysis 4 gelir mi gelmez mi bunu şuan için kesin bir cümleyle ifade etmek imkansız. Uzun yıllar sonra Crysis ile ilgili bir görsel paylaşıldı ve oyuncular oldukça heyecanlandı. Eldeki tek bilgi bu paylaşım ve bir görsel. Bekleyip göreceğiz…

Cysis 4 ile ilgili en küçük bir bilgiye bile ulaşmak için bizleri takipte kalın !

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı