CSGOESPOR

COLDZERA FAZE CLAN TAKIMINA MI GİDİYOR?

Birkaç gün önceki yazımızda bahsettiğimiz Faze clan ve coldzera rüyası gerçekleşiyor olabilir mi? NEO‘nun yerine gelecek kişinin coldzera olacağı sadece bir tahminken yeni gelişmeler iddiaları destekler nitelikte.

Peki nedir bu gelişmeler?

Faze‘in tecrübeli oyuncusu Nikola “NiKo” Kovač ve eski MIBR oyuncusu Marcelo “coldzera” David Cs:Go Belgrade Open turnuvasında aynı takımda yer aldılar.

Turnuvadan bir görüntü

Görüldüğü üzere Renegades takımının koçu Aleksandar “kassad” Trifunović, Faze takımının koçu Janko “YNk” Paunovic, Marcelo “coldzera” David ve Nikola “NiKo” Kovač aynı takımda yer alıyor.

Coldzera Temmuz ayında MiBR’den ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada, Avrupa’ya pratik yapmak için gideceğini söyledi. Yalnız oynayacağından bahsetmesine rağmen, Brezilyalı yıldız 14-15 Eylül tarihleri ​​arasında Belgrad’da küçük bir LAN’da oynamak için FaZe NiKo ve antrenör YNk ile takım kurdu.

StarLadder Berlin Major bittikten sonra, coldzera’nın FaZe Clan ile transfer müzakerelerine girdiği bildirildi. 1pv.fr tarafından yayınlanan bir rapora göre, kendi satın alımının bir kısmını ödemek istediğini bile söyledi.

Coldzera’nın, 11 Eylül’de takımın eski lideri Filip “NEO” Kubski’nin takımdan ayrılmasının ardından FaZe Clan’ın beşinci oyuncusu olması bekleniyor.

coldzera ve NiKo

Eğer bu transer gerçekleşir ve coldzera Faze Clan ile anlaşırsa, Faze Clan dünyanın en iyi iki oyuncusunu aynı takımda bir araya getirmeyi başararak bizlere müthiş şeyler izletebilecek bir ekip kurmuş olacak.

Yeni gelişmeler geldikçe sizleri haberdar etmeyi sürdüreceğiz, takipte kalın oyunseverler!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı