CSGOESPOR

BLAST Pro Series CS:GO Moskova’nın kazananı AVANGAR Oldu!

Biraz önce sonlanan büyük final maçında kazanan Kazak ekibi oldu. Overpass ve Dust2 haritalarındaki etkili oyunuyla şampiyon oldu ve Starladder Major Berlin‘de final oynayıp ikinci olduktan hemen sonraki turnuvada şampiyonluğa uzanan ekip sezonun iddialı ekiplerinden biri olduğunu kanıtladı.

Turnuvada AVANGAR takımı

AVANGAR‘ın seçimi olan overpass haritasında maç başladı ve forZe Ct tarafında etkili bir oyun ortaya koyup 7-3 öne geçmeyi başardı ancak bir mola ile kendine gelen AVANGAR takımı haritayı kazanmayı bildi.

İkinci harita İnferno’ydu ve herkes AVANGAR‘ın bu haritayı da kazanıp şampiyonluğa ulaşacağını düşünüyordu ki forZe, almazer‘in etkili oyunuyla muazzam bir Ct yarısı geçirip 10-5 öne geçti. T tarafında da 6 round kazanıp durumu 1-1’e getirdi.

Üçüncü ve son map olan Dust2’de AVANGAR vitesi yükseltti ve Jame’in etkili oyunuyla haritayı 16-6 kazanarak mutlu sona ulaştı ve diğer bütün takımlara biz geliyoruz dedi.

Büyük finalin Mvp’si ise muhteşem performasıyla Dzhami “Jame” Ali oldu. 70-44 K/D oranıyla muazzam istatistiklere, mvpliğe ve en önemlisi de şampiyonluğa ulaştı.

ÖDÜL TABLOSU:

AVANGAR-125.000 Dolar

forZe-50.000 Dolar

NiP-25.000+20.000 Dolar

MiBR-15.000 Dolar

ENCE-10.000 Dolar

Natus Vincere-5.000 Dolar

BLAST PRO SERIES SEZON PUAN DURUMU:

Liquid-26 Puan

Astrails-22 Puan

FaZe-20 Puan

NiP-16 Puan

MiBR-12 Puan

Natus Vincere-6 Puan

Cloud 9-6 Puan

Dünya takım sıralamasında 9 Eylül’de yapılan güncellemede 9 sıra birden atlayarak 6. sıraya kadar gelen AVANGAR takımının yeni sıralamasının kaç olacağı ise büyük bir merak konusu.

Bizi takip etmeye devam ederek bütün sıraları birden atlayıp 1 numaraya gelen Wita.tv‘nin en yeni ve en önemli haberlerini gözünüzden kaçırmayın oyunseverler!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Can Çelik

21 Yaşında. Gazi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyor. Farklı oyunları oynamaktansa bir oyunla bağ kurup sadece o oyunu oynayan biri. Favori oyunu Counter Strike Global Offensive. Ayrıca dizilere, filmlere, kitaplara ve basketbola ilgi duyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı