Film İncelemeGenelİncelemeler

Black Widow Fragmanı Yayınlandı

Scarlett Johansson başrollü Black Widow’un fragmanı yayında!

Black Wıdow

Marvel Sinematik Evreni’nde zamanları geriye aldıracak olan Black Widow’dan ilk fragman resmi olarak paylaşıldı. Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı Black Widow‘un geçtiği dönem, bugüne kadar bir sır gibi saklanıyordu. Natasha Romanoff’un geçmişinden gelen birçok detayı göreceğimiz Black Widow filminden fragman paylaşıldı. Fragman ile birlikte, filmin Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War filmleri arasında bir yerde konumlandığını görüyoruz. Thunderbolt Ross’un Black Widow’da yer almasının bir dedikodu olmadığını gördüğümüz fragmanda Yelena, Melina ve Red Guardian karakterlerini de yakından tanıma şansı elde ediyoruz. Fragmandan, filmin Mission Impossible ile Marvel filmlerinin bir karışımı olduğunu görebiliyoruz. Black Widow ile ilgili bir dedikodu da Robert Downey Jr.’ın filmde yer alacak olması. Ancak fragmanda bununla ilgili bir şey görmüyoruz belki bizlere bir sürpriz olabilir.

Scarlett Johansson’un canlandırdığı Natasha Romanoff karakteri kendi filmi ile Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüyor. İlk olarak 2010 yılında Iron Man 2 filminde izleyicilerin karşısına çıkan Natasha Romanoff, Tony Stark’a yardım eden bir SHIELD ajanıydı. Romanoff, daha sonra ilk Avengers filmi ile beraber Avengers serilerinin önemli isimlerinden biri olmuştu. Geçtiğimiz yılın önemli Marvel filmlerinden olan Avengers: Endgame’de Black Widow-Natasha Romanoff, arkadaşının yerine kendini feda ederek Marvel Sinematik Evreni’ne veda etmişti. Romanoff hayranları ise Endgame’den beri karakterin geri gelmesi için bekliyor. Natasha Romanoff’un Marvel Evreni’ne tekrar dönüp dönmeyeceği belli değil. Ama en azından 2020 yılında Romanoff’u bir kere daha göreceğiz. 

Black Widow
Black Widow

Marvel çizgi romanlarını takip eden okuyucular ve izleyiciler için Black Widow

Black Widow fragmanında gördüğümüz Taskmaster karakterinden pek memnun olmadıklarını ifade ettiler. Orijinal tasarımlarda Taskmaster‘ın kafatasından yapılma bir maskesi ve iskelete benzeyen mavi beyaz kostümü, kalkanı, kapşonu, turuncu renkli bir pelerini vardı. Ancak Black Widow fragmanına bakıldığında Taskmaster’a motorsikletçi kıyafeti giydirilmiş gibi görünüyordu. Etkileyicilikten uzak olan bu kostüm, çizgi roman hayranlarını rahatsız etti ve kullanıcılar sosyal medya üzerinden bunu belirtme ihtiyacı duydular. Hiç değilse playstation 4’teki Spider-Man, Ultimate Spider-Man ya da Udon tasarımlarına benzetmeleri gerektiğini söyleyen hayranlardan bazıları karakteri Power Rangers üyelerine benzetti. Bazıları ise Crysis oyunundaki tasarıma benzetti.

Taskmaster çizimler

Filmin oyuncu kadrosunda Johansson’ın yanı sıra David Harbour, Rachel Weisz, Florence Pugh, O-T Fagbenle, William Hurt,  gibi isimler yer alıyor. Black Widow 1 Mayıs 2020 tarihinde sinemalarda olacak. Filmin Türkçe alt yazılı fragmanına burdan ulaşabilirsiniz; https://www.youtube.com/watch?v=MrnAlM3VPmw

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı