GenelMobilOyun İncelemePUBG

Angry Birds’ün 10. Yılı Şerefine Gelen PUBG Mobile Güncellemesi

2019’un en çok oynanan oyunlarından olan PUBG Mobile yepyeni bir güncelleme ile oyuncuları eski zamanlara götürüyor. Angry Birds’ün 10. Yılı şerefine PUBG Mobile oyun içerisinde mini oyunlar ve yeni görevler getirdi.

Bundan tam 10 yıl önce akıllı telefonların en popüler oyunlarından olan Angry Birds’ün 10. yıl dönümü bu haftanın başlarında kutlandı. Angry Birds ile alakalı yeni mini oyunlar ve görevler ile PUBG Mobile‘de bu kutlamaya ortak oldu.

Angry Birds Güncellemede Neler Bulunuyor?

Angry Bİrds
Angry Birds

PUBG Mobile Ekibi :

Yakın zamanda PUBG Mobile iniş yapan 0.16.0 güncellemesi RageGear modu dahil birçok yenilikler getirdi. Tabi bu güncellemeye RovioEntertainment‘de dahil olunca işler eğlenceli bir hal aldı.

PUBG Mobile’in toplanma alanında bir domuz kulesi bulunuyor. Bu domuz kulesini yıkmak içinse envanterimizde fırlatılabilir olarak seçebileceğiniz 5 kırmızı, 1 sarı ve 1 de siyah olmak üzere 7 tane Angry Birds kuşu bulunuyor.

Kulenin yıkılması sonucunda kulenin yıkıldığı alanda dev bir Angry Birds hologramı beliriyor. Ne kadar eğlenceli görünsede oyuncular tarafından sorun olarak nitelendirilen kısımları da mevcut. Kuşlar fırlatılırken kendine özel bağırma sesleri var bu seslerin çok yüksek olasından dolayı kullanıcılar çok rahatsız.

pubgmobile

Yeni Görevler ve Ödüller

Oyunu oynadıkça tamamlayabileceğiniz görevler mevcut bu görevler sayesinde kartopu kazanıp bunlarla mahsur olan kuşlar kurtarabilirsiniz. Karşılığında ödül olarak: Angry Birds Çerçevesi, Yağma Kutuları ve Silah desenleri kazanabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Baver Barış

On altı yaşında Lise ikinci sınıf öğrencisi. PC oyunlarına düşkün en sevdiği oyunlar PlayerUnknown'sBattleGrounds ve CallOfDuty. Ayrıca YouTube'da kişisel kanalı ile uğraşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı