CSGOESPOR

Aleksib Önderliğinde Yeni Takım kuruluyor !

Fransız web sitesi 1pv’ye göre, Dota2 topluluğu tarafından oldukça bilinen ve iki kez The International kazanan tek takım olan OG, CS:GO takımı kurmaya hazırlanıyor.

Oyuncunun ismi her ne kadar Faze Clan ve Cloud9 ile anılsa da transferi yapılmamıştır. Henüz bir gerçekliği yok fakat OG kadrosu bu isimlerle anılıyor :

aleksib
  • Nathan ‘NBK‘ Schmitt
  • Aleksi ‘Aleksib‘ Virolainen
  • Valdemar ‘Valde‘ Bjorn Vangsa
  • Issa ‘ISSAA‘ Murad
  • Elias ‘Jamppi‘ Olkkonen

NBK, OG tarafından mükemmel bir seçim, çünkü NBK Vitality tarafından yakın zamanda bech ‘e çekilmişti ve yerine shox gelmiştir. Fransız oyuncu NBK, Vitality takımından intikam almak isteyecektir.

Aleksib de NBK gibi benche çekilen oyuncular arasında yer almaktadır. Ortada hiç bir durum yokken bir anda ani bir karar ile Aleksib kadro dışı kalmıştır.

Oyuncunun yapmış olduğu açıklamalarda, takımdan çıkarılmasının sebebinin ne olduğunu kendisi de bilmemektedir. ENCE takımının IGL ‘si olan oyuncu yerine suNny takıma dahil olmuştur.

OG takımında oyuncu için çok iyi bir IGL rolünü üstleneceği düşünülmektedir. Keza ENCE takımının bu seviyeye gelmesindeki katkısı çok fazladır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Mete Ertaş

23 yaşında, Adnan Menderes Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisi. Daha önce HWA'da yazarlık yapmış şu an ise Wita TV'nin oluşumundan beri yöneticilerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Kapalı
Kapalı